TOMERs styrelse 2018 

Ordförande: Rune Nilsson 

Svarvaregatan 15, 233 51 SVEDALA.

Tfn/fax: 040-40 41 12, Mobil: 070-870 68 11

E-post: rune@tomer.se

(OBS! Nås på telefon enbart dagtid)

Vice Ordförande: Tony Nilsson

Box 76, 123 22 Farsta

mobil: 070–595 83 48

e-post: tony@tomer.se 

Sekreterare: Carina Söderman

Bergshöjden 12,174 45 SUNDBYBERG

Mobil: 070-828 55 11 Säkrast via sms eller mail

e-post: carina@tomer.se

Kassör: Eva Hafner Berggren

Sigfridsvägen 93tr, 126 50 HÄGERSTEN

mobil: 070-65 20 276 e-post: eva@tomer.se

 

Ledamot: Guido Carinci

Hasselstigen 20, 125 53 ÄLVSJÖ

Kontaktas via kontoret e-post: guido@tomer.se

 

 

 

Ledamot: Liliane Carlsson

Box 2053, 591 02 MOTALA.

Mobil: 070–344 23 42, Fax: 0141-20 85 12

E-post: liliane@tomer.se

Ledamot: Inger Lundevall-Sandberg

Bergsvägen 18, 141 71 SEGELTORP

Tel: 08–646 44 34, 070–609 30 57

e-post: cerrysandberg@hotmail.com

Suppleant: Per Holmström

Långarn 681, 761 65 Norrtälje

Tfn. 0176-24938

E-post: perh@tomer.se

Suppleant: Agne Johansson

Persmåla 408, 382 92 NYBRO

Tel: 0481–109 24 Säkrast 21.00 – 21.30

e-post: agne@tomer.se 

Suppleant: Per Sandström

Kastebo 129, 815 95 Månkarbo

Mobil 0293 511161

e-post: per@tomer.se

Suppleant: Jan-Erik Hörnfeldt

Nytorgsgatan 3A, 891 34 ÖRNSKÖLDSVIK

Tfn: 070 579 48 65

E-post: jan-erik@tomer.se

Suppleant: Lars-Uno Pettersson

Varpvägen 9, 645 45 Strängnäs

Tfn. 070-432 86 78

E-post: lars-uno@tomer.se

Suppleant: Lars Friberg

S Norum 561, 915 97 Bygdeå

Mobil 0703 978567

e-post: lars@tomer.se

_________________________________________________

Auktoriserad revisor:

Richard Nygren, Osborne & Johnssons Revisionsbyrå AB, Stockholm