TOMERs styrelse 2017 

Ordförande: Rune Nilsson 

Svarvaregatan 15, 233 51 SVEDALA.

Tfn/fax: 040-40 41 12, Mobil: 070-870 68 11

E-post: rune@tomer.se

(OBS! Nås på telefon enbart dagtid)

Vice Ordförande: Stig Persson

Box 2053, 591 02 MOTALA

Tel: 070–344 23 42 mobil: 0730–27 28 08 Fax: 0141–20 85 12.

e-post: stig@tomer.se Säkrast efter 19.00

Sekreterare: Carina Söderman

Bergshöjden 12,174 45 SUNDBYBERG

Mobil: 070-828 55 11 Säkrast via sms eller mail

e-post: carina@tomer.se

Kassör: Eva Hafner Berggren

Sigfridsvägen 93tr, 126 50 HÄGERSTEN

mobil: 070-65 20 276 e-post: eva@tomer.se

 

Ledamot: Guido Carinci

Hasselstigen 20, 125 53 ÄLVSJÖ

Kontaktas via kontoret e-post: guido@tomer.se

 

 

 

Ledamot: Liliane Carlsson

Box 2053, 591 02 MOTALA.

Mobil: 070–344 23 42, Fax: 0141-20 85 12

E-post: liliane@tomer.se

Ledamot: Inger Lundevall-Sandberg

Bergsvägen 18, 141 71 SEGELTORP

Tel: 08–646 44 34, 070–609 30 57

e-post: cerrysandberg@hotmail.com

Suppleant: Mats Hammarsten

Västlunda 833, 732 97 ARBOGA

Tfn. 073-440 26 76

E-post: mats@tomer.se

Suppleant: Agne Johansson

Persmåla 408, 382 92 NYBRO

Tel: 0481–109 24 Säkrast 21.00 – 21.30

e-post: agne@tomer.se 

Suppleant: Tony Nilsson

Box 76, 12322 FARSTA

Mobil 070-595 83 48

e-post: tony@tomer.se

Suppleant: Jan-Erik Hörnfeldt

Nytorgsgatan 3A, 891 34 ÖRNSKÖLDSVIK

Tfn: 070 5794865

E-post:

Suppleant: Lars-Uno Pettersson

Storskiftesvägen 59 145 60 NORSBORG

Tfn. 070-432 86 78

E-post: lars-uno@tomer.se

Suppleant: Lars Friberg

S Norum 561, 915 97 Bygdeå

Mobil xxxooiixx

e-post: xxxooii

_________________________________________________

Auktoriserad revisor:

Richard Nygren, Osborne & Johnssons Revisionsbyrå AB, Stockholm